Leprechaun goes Egypt | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Leprechaun goes Egypt se řadí mezi klasické výherní automaty se symboly Egypta. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Online slot Leprechaun goes Egypt má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 50 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 500-ti násobek vsazené sumy. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Kde je možné si zahrát slot Leprechaun goes Egypt

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní výherního automatu Leprechaun goes Egypt

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Jako každý klasický online automat i Leprechaun goes Egypt umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 50 Kč. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *