Legacy of Egypt | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online slot Legacy of Egypt jehož hlavním motivem jsou Egypt. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,3 Kč a maximum je 90 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 30 výherních linií. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Legacy of Egypt

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Legacy of Egypt

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Legacy of Egypt umožní využít rozpětí sázek od 0,3 až do 90 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Legacy of Egypt také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!