Lady of Fortune | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Lady of Fortune se řadí mezi klasické online automaty se symboly kostek. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Výherní automat Lady of Fortune nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 100 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Výherní Automat Lady of Fortune, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Lady of Fortune, jak ovládat?

Až 15 výherních možností nabízí online výherní automat Lady of Fortune na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Lady of Fortune umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 100 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Lady of Fortune také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *