Jolly Roger | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Klasické výherní automaty reprezentuje výherní automat Jolly Roger, který vás pobaví v tématu s pirátskými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Hrací Automat Jolly Roger to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 375 Kč nabízí až 15 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 4000x hodnotu vašeho vkladu. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit jeden symbol Bonus 2 , získáváte .

V jakém casinu je možné si zahrát Jolly Roger

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jolly Roger, jak ovládat?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 15 výherních možností. Samozřejmě na výherním automatu Jolly Roger můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 375 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru mohou na automatu Jolly Roger umožnit také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!