Jewel Box | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online výherního automatu Jewel Box jsou diamanty, jde o moderní online automat. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Kde si můžete zahrát online automat Jewel Box

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online automatu Jewel Box

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Jewel Box poskytnou až 15 výherních variant. Na moderním výherním automatu Jewel Box můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru může na automatu Jewel Box umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *