Jewel Box | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online výherního automatu Jewel Box jsou diamanty, jde o moderní online automat. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Kde si můžete zahrát online automat Jewel Box

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online automatu Jewel Box

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Jewel Box poskytnou až 15 výherních variant. Na moderním výherním automatu Jewel Box můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru může na automatu Jewel Box umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!