Iron Girl | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online Automatu Iron Girl je fantasy, jde o moderní online výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 400 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Iron Girl

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání výherního automatu Iron Girl

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Iron Girl je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 400 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!