Irish Gold | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Irish Gold je výherní automat 0 symboly Irska, jde tématem o klasický výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 250 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 1x, vyhráváte 2x vaší sázku.

Kde je možné si zahrát slot Irish Gold

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Irish Gold?

5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Irish Gold. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Irish Gold umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 250 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Irish Gold můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!