Imperial Opera | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Imperial Opera je Čína, jde o klasický online výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu. Hrací Automat Imperial Opera to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 200 Kč nabízí až 20 výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát automat Imperial Opera

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online automatu Imperial Opera

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Samozřejmě na online výherním automatu Imperial Opera můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 200 Kč na jednu otáčku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Imperial Opera také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *