Hugo’s Adventure | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online slot Hugo’s Adventure se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud zastavíte v herním poli 2x symbol Bonus, vyhrajete až 5000x hodnotu vašeho vkladu. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter1 Free spin.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Hugo’s Adventure

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online automatu Hugo’s Adventure

Na online slotu Hugo’s Adventure je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Na moderním online automatu Hugo’s Adventure si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Hugo’s Adventure můžete radovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!