Hugo | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Hugo je online výherní automat s pohádkovými symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Online Automat Hugo má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 500-ti násobek vsazené sumy. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 3x vaší sázku.

Kde si zahrát na online slotu Hugo

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Hugo

Až 10 výherních možností nabízí online slot Hugo na pěti válcích a třech herních řadách. Hugo, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výhry na výherním automatu Hugo vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *