Hugo Goal | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Hugo Goal se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Hugo Goal

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání výherního automatu Hugo Goal

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online slotu Hugo Goal poskytnou až 5 výherních variant. Na moderním online automatu Hugo Goal můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 500 Kč na jedno otočení. Výhry na výherním automatu Hugo Goal vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *