Happy Halloween | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Happy Halloween se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly halloweenu. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. 50 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 125 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 4x výši vaší sázky a k tomu navíc 10 otočení zdarma.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Happy Halloween

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Happy Halloween?

50 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online automat Happy Halloween. Moderní výherní automat Happy Halloween nabízí sázku až 125 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu Happy Halloween přinést také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *