Golden Colts | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online automat Golden Colts jehož hlavním motivem jsou gangsteři. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. 40 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 200 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte až 2500x vklad.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Golden Colts

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Golden Colts

40 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Golden Colts. Jako každý moderní výherní automat i Golden Colts umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 200 Kč. Výhry na online výherním automatu Golden Colts vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!