Eye of the Kraken | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Moderní online automaty reprezentuje výherní slot Eye of the Kraken, který vás pobaví v tématu se symboly mořského světa. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. 8 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,2 až do 300 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 9 otočení zdarma.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Eye of the Kraken

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Eye of the Kraken

Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 8 výherních možností. Moderní online automat Eye of the Kraken nabízí sázku až 300 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu Eye of the Kraken umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!