Energoonz | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Energoonz se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 40 Kč. Hrací pole má pět řad a pět válců. Jejich kombinace nabízí až mnoho shlukových výherních linií. Výši výhry můžete ještě navýšit a to otočkou zdarma, která přichází po každé výhře.

Online Výherní Automat Energoonz, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online výherního automatu Energoonz

Výherních možností na výherním automatu Energoonz je celkem mnoho shlukových a to na pěti válcích a pěti herních řadách. Energoonz je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 40 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením.

Spustit hru zdarma!