Dragon Ship | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Dragon Ship se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem jsou vikingové. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Výherní Automat Dragon Ship to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,05 až do 37,5 Kč nabízí až 15 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 150-ti násobku vaší vsazené částky. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 6 symbolů WILD15 Free spinů.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Dragon Ship

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Dragon Ship?

Až 15 výherních možností nabízí online výherní automat Dragon Ship na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online výherním automatu Dragon Ship můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,05 Kč až do výše 37,5 Kč na jedno otočení. K velmi vysoké výhře se na automatu Dragon Ship můžete dopracovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *