Chinese New Year | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Chinese New Year jsou zvířata, jde o moderní výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Hrací automat Chinese New Year nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,02 Kč a maximálně až 15 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 150-ti násobek vsazené sumy. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5x vloženou částku a k tomu navíc 1 volnou otočku.

Kde si zahrát automat Chinese New Year

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online slot Chinese New Year?

Na online automatu Chinese New Year je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací. Moderní výherní automat Chinese New Year nabízí sázku až 15 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Chinese New Year můžete radovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!