Cats and Cash | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Cats and Cash se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Výherní Automat Cats and Cash to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,01 až do 375 Kč nabízí až 15 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, vám přinese výhru ve výši až 5000x násobku vaší vsazené částky. Skvělý symbol Bonus 2 , pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte až 2000x výši vaší sázky.

Online Automat Cats and Cash, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Cats and Cash?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 15 výherních možností. Na moderním online automatu Cats and Cash si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,01 Kč až do 375 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Cats and Cash také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!