Cash Vandal | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Cash Vandal je ovoce, jde o moderní online výherní automat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Jde o slot se čtyřmi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 1x, vyhráváte 1 otočku zdarma.

Online Slot Cash Vandal, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online automatu Cash Vandal

Čtyři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Cash Vandal, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výhry na online automatu Cash Vandal vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!