Aztec Warrior Princess | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Aztec Warrior Princess se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem je antika. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu. Výherní Automat Aztec Warrior Princess má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,02 a maximum je 20 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 1000-ti násobku vaší vsazené částky.

Kde si můžete zahrát online automat Aztec Warrior Princess

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Aztec Warrior Princess

Až 20 výherních možností nabízí výherní automat Aztec Warrior Princess na pěti válcích a třech herních řadách. Moderní online automat Aztec Warrior Princess nabízí sázku až 20 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online automatu Aztec Warrior Princess vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!