Aztec Idols | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Moderní online sloty reprezentuje automat Aztec Idols, který vás pobaví v tématu s antickými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Aztec Idols. Za sázku v rozpětí od 0,02 až do 15 Kč nabídne až 15 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 150-ti násobek vsazené sumy. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 15-ti volnými zatočeními zdarma.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Aztec Idols

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Aztec Idols, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Aztec Idols poskytnou až 15 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Aztec Idols umožní nastavit rozpětí sázky 0,02 až 15 Kč na otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Aztec Idols přinést také symboly Bonus, Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!