Ace of Spades | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Online slot Ace of Spades se funkčností řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou karty. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,5 Kč a maximum je 300 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 1 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí.

Kde je možné si zahrát slot Ace of Spades

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Ace of Spades?

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 1 výherní varianty. Samozřejmě na online automatu Ace of Spades můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,5 až 300 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu Ace of Spades můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *