Zlatý Synot jackpot za drobné

Ovocné automaty jsou nejvyhledávanější nejen v kamenných hernách, ale i v online casinech. O to víc vyhledávají hráči ovocné sloty, které navíc ještě obsahují progresivní jackpoty. Díky těmto jackpotům si totiž mohou přijít na stotisícové výhry, které se dají získat za minimální sázky. O tom se nedávno přesvědčila hráčka Ludmila v online casinu Sazka Hry. Ludmila spustila ovocný slot Fruits’n’Fire a za sázku dvě koruny na otočku po chvíli získala Zlatý Synot Jackpot!

Zlatý jackpot za minimální sázku

Myslíte si, že je nemožné vyhrát na online slotu statisíce za sázku například 2 koruny na otočku? Je to možné! Díky progresivním jackpotům, které naleznete v každém tuzemském internetovém casinu. O tom vás může přesvědčit Ludmilin příběh. Ta v online casinu Sazka Hry hrála výherní automat Fruits’n’Fire od české firmy Synot. Za sázku dvě koruny se jí rozblikal displej a Zlatý Synot jackpot byl v kapse. Ludmila vyhrála 241 783 korun! Neskutečné, blahopřejeme k výhře!

Fruits’n’Fire

Fruits’n’Fire je moderní výherní automat od české společnosti Synot se symboly ovoce. V pětiválcovém hracím poli se třemi řadami naleznete pět výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných symbolů můžete při hraní tohoto slotu spatřit i zástupné symboly Wild. Dále se zde nachází i symboly Fruits’n’Fire (Bonus). Pokud získáte alespoň tři tyto symboly, spustíte bonusovou hru s deseti Free Spiny, čím více symbolů získáte, tím obdržíte více volných toček. Posledním druhem symbolů jsou symboly Hvězda (Scatter). Tři tyto symboly vám nadělí pětinásobek vašeho vkladu.

Recenze slotu Fruits’n’Fire s hrou zdarama

Tento slot vyrobila česká firma Synot

Internetové casino Sazka Hry