Zlatý Apollo jackpot od gangsterů

Každý má jistě z gangsterů nahnáno, ale hráč Miroslav se jich tedy v online casinu Sazky Hry rozhodně nebál. Na výherním automatu Gangster World gangstery obral o pěknou výhru, kterou byl Zlatý Apollo jackpot.

Zlatý Apollo jackpot

Výherní automaty české společnosti Apollo jsou od ledna roku 2020 velice oblíbené, protože obsahují progresivní jackpoty, které přesahují i čtvrt milionu a dají se vyhrát za nízké sázky. To se přesně povedlo hráči jménem Miroslav v online Sazka Hry, když na online slotu Gangster World vyhrál zlatý Apollo jackpot ve výši 257 081 Kč za sázku 20 korun na otočku! Blahopřejeme k výhře a přejeme mnoho dalších úspěchů při gangsterských přestřelkách.

Gangster World

Gangster World je moderní výherní online automat od společnosti Apollo s tématem Gangsteři. V hracím poli naleznete pět válců se třemi řadami, které nabízejí celkem 20 výherních linií. Slot nabízí celkem 12 druhů symbolů, z toho symboly WILD, které nahrazují obyčejné symboly, a navíc násobí výherní kombinaci. Posledním druhem symbolů je Bonus. Při získání tří a více těchto symbolů obdržíte minimálně 10 Free Spinů.

Recenze slotu Ganster World s hrou zdarma na zkoušku

Společnost Apollo

Online casino Sazka Hry