Greta Goes Wild

Vysoké výhry za nízké sázky u Sazky

O vysokých výhrách na výherních automatech bez progresivních jackpotů jsme už nějakou chvíli nepsali. Proto jsme si pro vás připravili dnešní článek, který vznikl díky online casinu Sazky Hry. Tam se dvěma šťastlivcům podařilo získat výhru více než 100 000 korun a ještě k tomu za nízkou sázku na otočku! O první příběh se postaral hráč Petr, který hrál točky za 35 korun na online slotu Pink Elephants od společnosti Thunderkick. Výherní kombinace mu vynesla příjemných 117 737 korun.

Greta Goes Wild
Greta Goes Wild

Pivní výhra od Grety

Vnadná šenkýřka Greta nedávno dorazila do Sazka Her a už stihla potěšit pár hráčů vysokými výhrami. Nedávno ovšem darovala výhru jedné hráčce, konkrétně Denise. Té Greta přihrála korbel piva, který vynesl 3 200násobek sázky! Jelikož Denisa sázela 40 Kč na otočku, výhra činila nádherných 128 016 korun! Výhercům blahopřejeme a doufáme, že zanedlouho budeme opět psát o vysoké výhře z online slotu, který neobsahuje jackpot.

Greta Goes Wild

Greta Goes Wild je moderní online slot od společnosti iSoftbet s tématem pohádky. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami ukrývá 10 výherních linií. V hracím poli lze kromě jedenácti druhů obyčejných symbolů spatřit i symboly Wild, které je mohou nahradit a vytvořit tak výherní kombinaci. Posledním druhem symbolů u tohoto automatu je Bonus, za tři tyto znaky se spustí bonusová hra s 10 Free Spiny.

Recenze slotu Greta Goes Wild s hrou zdarma

Tento slot vyrobila společnost iSoftbet

Online casino Sazka Hry