Firebird Double 27

Víkendové jackpoty u Sazky

O víkendu se to Synot jackpoty v online casinu Sazka Hry jen hemžilo, ale největší pozornost budeme věnovat jen dvěma hráčům, a to Františkovi a Radkovi, kteří vyhráli ty nejvyšší jackpoty. Františkovi se na výherním automatu Joker 40 povedlo vyhrát za sázku 50 Kč na otočku Zlatý Synot jackpot v hodnotě 106 820 Kč!

Firebird Double 27
Firebird Double 27

Diamantový Synot jackpot

A nyní příběh o hráči jménem Radek. Jak už jste jistě pochopili, Radek získal vyšší výhru než František. Díky Diamantovému Synot jackpotu si totiž u Sazka Her přišel na neuvěřitelných 238 741 korun na online slotu Firebird Double 27, který je známý tím, že se výherní linie počítají jak zleva doprava, tak i zprava doleva! Pokud také tužíte po nějakém ze Synot jackpotů, tak vám jistě tento magický automat vřele doporučíme!

Firebird Double 27

Firebird Double 27 je moderní výherní automat od české společnosti Synot s tématem ovoce. na čtyřech válcích se třemi řadami nabízí slot hráčům celkem 54 výherních linií (27 z levé strany a 27 z pravé strany). Kromě devíti druhů obyčejných symbolů obsahuje hrací pole ještě symboly Wild, které nahrazují klasické symboly a zvyšují tak šanci na výhru.

Recenze slotu Firebird Double 27 s hrou zdarma na zkoušku

Tento automat vytvořila česká společnost Synot

Sazka Hry