Víkendové jackpoty u Sazky

Víkend byl v internetovém casinu Sazka Hry ve znamení jackpotů, padly ihned dva. Za sázku 40 korun na otočku zvedl online slot Joker 27 Plus od společnosti Kajot náladu hráči jménem Roman. Tato nízká sázka totiž vykouzlila Zlatý jackpot, který v tu chvíli dosáhl 187 376 korun. Sobota bude pro Romana jistě nezapomenutelná. Druhý jackpot přistál na slotu společnosti Tech4Bet a jak sami víte, od této značky padají opravdu vysoké výhry!

Ovocný Royal jackpot

Hráč Roman nezapomene na sobotu a hráč Pavel nezapomene zase na nedělní ráno. Získal totiž Royal jackpot na výherním automatu Červená horečka od společnosti Tech4Bet. Pavel díky šťastné točce vyhrál 426 888 korun, a to za pouhých 20 Kč! Oběma výhercům blahopřejeme a pevně věříme, že si poslední týden letních prázdnin pěkně užijí! Ostatním hráčům přejeme samozřejmě hodně štěstí při lovení jackpotů ať už u Sazky nebo jiných casinech.

Červená horečka

Červená horečka je moderní výherní automat od české společnosti Tech4Bet se symboly ovoce. Po zapnutí tohoto slotu máte na výběr mezi tříválcovým nebo pětiválcovým hracím polem. My vám nyní popíšeme to pětiválcové, které má tři řady a na nich 243 výherních linií. Na válcích se střídá dohromady osm druhů obyčejných symbolů a dále symboly pan Červený a pan Zelený. Pan Červený se objevuje pouze na pátém válci a daruje hráči čtyři volná zatočení. Při každém novém roztočení válců, se posouvá doleva a funguje jako zástupný symbol Wild. Během těchto Free Spinů, můžete samozřejmě chytit další symbol pan Červeného a tím okamžitě navýšíte násobitele výher. Pan Zelený zde působí jako symbol Mystery. Pokud získáte minimálně tři tyto symboly, obdržíte několikanásobek vaší sázky.

Recenze automatu Červená horečka

Casino Sazka Hry