Třistatisícové výhry u Sazky

V online casinu společnosti Sazka padají hodně často vysoké výhry a někdy se povede, že jich padne několik i v jeden den. Dnes si povíme celkem dva příběhy. Ten první vypráví o hráči jménem Eduard, který v casinu Sazka Hry spustil online slot Multi Vegas 81 od české společnosti Kajot. Díky násobícímu symbolu Wild získal Eduard výhru 320 000 korun.

Druhá supervýhra

Druhý příběh vypráví o hráči Jiřím. Ten v online casinu Sazka Hry také zkoušel ovocný slot, a to konkrétně ten nejoblíbenější. Pochopitelně je řeč o automatu Respin Joker od české firmy Synot. Jiří na této ovocné bombě vymačkal šťávu z nabízeného ovoce a získal za ni neskutečných 360 000 korun. Oběma hráčům gratulujeme a přejeme i ostatní hodně štěstí při hraní online automatů.

Multi Vegas 81

Multi Vegas 81 je klasický výherní automat od české společnosti Kajot se symboly ovoce. Čtyřválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům 81 výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných symbolů se na válcích online slotu Multi Vegas 81 objevují i symboly Wild, které nejenže nahrazují klasické symboly, ale ještě navíc násobí výherní kombinace a samozřejmě, čím více symbolů Wild se nachází na výherní linii, tím je násobitel vyšší.

Respin Joker

Respin Joker je moderní online slot od české společnosti Synot se symboly ovoce. Tříválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům 5 výherních linií. Kromě devíti druhů obyčejných symbolů můžete v hracím poli spatřit i zástupný symbol Wild, v tomto případě hlavu Jokera. Největším kouzlem online slotu Respin Joker přichází, když chytíte dva plné válce a třetí se Vám roztočí znovu. Tím získáte větší šanci k zaplnění celého hracího pole stejnými symboly a to potom naskakují vysoké výhry na Vaše konto!

Recenze slotů Multi Vegas 81 a Respin Joker s hrou zdarma na zkoušku

Tyto automaty vyrobily české společnosti Kajot a Synot

Online casino Sazka Hry