Tipsport Vegas a bonusy

Sázkové kanceláře lákají nové hráče výhodnými vstupními bonusy a je to opravdu velmi lákavá nabídka! Už jen třeba za dokončení registrace obdržíte u sázkové kanceláře Tipsport 150 korun, za které můžete ihned roztáčet válce výherních automatů. Stačí jen vyplnit veškeré potřebné informace, nastavit hráčské limity, nechat si pomocí banky ověřit svou totožnost a 150 Kč se vám ihned přičte na vaše hráčské konto.

Bonus za první vklad

Další bonus, který mohou nově příchozí hráči získat je bonus za první vklad neboli vkladový bonus. Maximálně si díky tomuto bonusu můžete přijít až na 5 000 korun, záleží jen na tom, kolik si poprvé vložíte na své hráčské konto. Pro získání bonusu je nutné protočit třicetinásobek Vašeho vkladu během třiceti dní.

Další bonusy

Pro ostatní hráče má sázková kancelář Tipsport připravena eventové bonusy (Velikonoce, Vánoce, Pátek třináctého atd.). Během těchto akcí je možné získat několik vkladových bonusů, které ovšem nejsou tak vysoké jako při počátečním vkladu, ale zase jsou snadněji získatelné. Vkladové bonusy jsou ovšem dostupné i mimo eventové akce, ale na ty musí sázková kancelář Tipsport vybrat pouze určitý den a včas upozornit své hráče pomocí reklamních bannerů na svém webu.

V Tipsport Vegas naleznete sloty těchto výrobců:

Internetové casino Tipsport Vegas

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!