Jackpoty v Sazka Hrách

Jackpoty na výherních automatech jsou od počátku kamenných casin největším lákadlem pro hráče, v online casinech tomu není jinak. Od loňského ledna mají hráči možnost v Sazka Hrách vyhrávat progresivní jackpoty na českých automatech od společnosti Apollo, které se dělí na čtyři kategorie: 🥇GOLD Jackpot, 🥈SILVER Jackpot, 🥉BRONZE. Čtvrtou kategorií je nově přidaná Platinová, která po vybrání jackpotu startuje automaticky na 200 000 Kč a postupně se opět navyšuje! Šanci na zlatý Apollo jackpot má opravdu každý, protože jackpoty padají za jakkoliv vysokou sázku, toho je důkazem hráč Jiří, který v listopadu 2020 vyhrál zlaťáka za otočku, na kterou vsadil pouze 5 korun!

Kajot jackpoty

Od listopadu roku 2020 mají hráči možnost vyhrávat jackpoty také na online slotech od společnosti Kajot. Tyto jackpoty se dělí na tři základní kategorie: 🥇GOLD Jackpot, 🥈SILVER Jackpot, 🥉BRONZE. Bronzové jackpoty padají několikrát denně, stříbrný padne přibližně jednou za den a zlatý Kajot jackpot padne po několikatýdenním růstu jednomu šťastlivci.

Synot jackpoty

Od konce ledna letošního roku si o jackpoty můžete v online casinu Sazka Hry zahrát i na výherních automatech české společnosti Synot. Synot jackpoty mají celkem čtyři kategorie výher: 💎 DIAMANT, 🥇GOLD Jackpot, 🥈SILVER Jackpot a 🥉BRONZE. Po vybrání jackpotů startují dané úrovně na těchto hodnotách: 💎 100 000 korun, 🥇 10 000 korun, 🥈 2 000, 🥉 500 korun.

České firmy vyrábějící online sloty s jackpoty

Internetové casino Sazka Hry