Free Spiny na Egyptských slotech

Hrajete rádi Egyptské automaty? Pokud ano, tak právě nastal Váš čas! Sázkové kanceláře Tipsport a Chance si totiž připravily od pondělí 7.6. do neděle 13.6. egyptský týden, díky které můžete každý den vyhrát 10 Free Spinů na nějakém z vybraných Egyptských automatů. Dále se můžete zúčastnit i týdenního turnaje, ve kterém se hraje o 150 000 korun.

Egyptský týden ve Vegas

Díky této zlaté horečce si můžete přijít v Tipsport Vegas na 70 volných zatočení a dalších 70 na Vás bude čekat i v online casinu Chance Vegas! Každý den se bude soutěžit na jiném Egyptském automatu, harmonogram slotů naleznete níže a můžete si je ihned vyzkoušet zdarma na našem webu:

Výrobci těchto automatů jsou společnosti:

Česká online casina

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč