Dvě vysoké výhry u Sazky za nízké sázky

Nedávno padaly v online casinu Sazka Hry opět vysoké výhry za nízké sázky. Dnes vám budeme vyprávět o dvou šťastlivcích. První příběh je o hráči Jaroslavovi, který se pustil do souboje s královnou v online slotu Královna Diamantů od společnosti Neogames. Za sázku 30 korun na otočku vybojoval poklad v hodnotě 50 000 korun! Celkem svou sázku vynásobil 1 667krát!

Druhá pěkná výhra

Druhý příběh je o hráči jménem David, který zkoušel v Sazka Hrách hudební Netent automat. Vydal se na heavy metalový koncert samotného Ozzyho Osbourna a začal házet do placu stokoruny. Na několikátou otočku mu na válcích přistála výherní kombinace, která mu vklad vynásobila celkem 1 098krát! David tak vyhrál neskutečných 109 813 korun. Oběma výhercům gratulujeme a věříme, že příště se štěstí usměje i na vás!

Královna Diamantů

Královna diamantů je výherní automat od společnosti Nogames. V hracím poli naleznete šest válců se třemi řadami, na kterých se odkrývají karty ve čtyřech barvách (káry, srdce, piky a kříže) s různými hodnotami (A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10), výherní symbol Kárová královna, karta Žolík a žlutý diamant, který se zobrazuje na kartách s obyčejnými hodnotami. Po odkrytí karty se symbolem Kárová královna vyhrává hráč částku uvedenou na kartě, při otočení více takových karet se výhry sčítají.

Bonusová hra Žolík
Hra se aktivuje, pokud se v hracím poli zobrazí karta se symbolem Žolík. Hráči se zobrazí nové pole se 16 kartami, které postupně odkrývá. Na kartách nalezne hodnoty výher, symbol X nebo dalšího Žolíka, který navyšuje hodnoty výher. Pokud odkryje tři karty se symbolem X, bonusová hra končí.

Bonusová hra Souboj s královnou
Při zobrazení tří symbolů žlutý diamant na kartách se hráči aktivuje bonusová hra Souboj s královnou. Herní pole se změní na dvě řady s dvaceti kartami, které jsou postupně odkrývány. Levá řada karet patří hráči a pravá řada náleží královně. Pokud má hráčova karta vyšší hodnotu než karta královny, vyhrává částku uvedenou v poli Výhra v kole. Tato bonusová hra obsahuje celkem 20 kol, ve kterých se odkrývají jednotlivé karty. Výhry z jednotlivých kol bonusové hry se sčítají.

Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne je moderní výherní automat od společnosti Netent s tématem hudba. V pětivlcovém hracím poli se třemi řadami nalezne každý hráč 20 výherních linií. Kromě osmi druhů klasických symbolů se na válcích slotu Ozzy Osbourne zastavují i symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak háčům větší šanci na výhru. Polsední druh symbolů, který můžete při hraní spatřit je Scatter. Při získání minimálně tří těchto symbolů spouštíte bonusovou hru s několika Free Spiny.

Recenze slotů Královna Diamantů a Ozzy Osbourne

Výrobci těchto automatů jsou společnosti Neogames a Netent

Sazka Hry