Diamantový a zlatý Synot jackpot

V online casinu společnosti Sazka padá v poslední době jeden vysoký jackpot za druhým. Nedávno padly dva v jeden den. Jednalo se konkrétně o Diamantový a Zlatý Synot jackpot. Diamantový jackpot získala hráčka Pavlína na výherním automatu Firebird Double 27. Pavlína z tohoto ovocného slotu vytěžila 287 334 korun.

Zlatý jackpot

Zlatý jackpot je na stupnici na druhém místě za tím Diamantovým. Jenže diamantový jackpot se nestihl tak rychle navýšit. Takže hráč Michal se mohl radovat ještě o něco víc než Pavlína. Michal zkoušel roztáčet válce slotu Respin Joker a najednou mu do hracího pole skočil zlaťák v hodnotě 359 965 korun! Tyto progresivní jackpoty může získat opravdu každý hráč online casina Sazka Hry. Padají za jakoukoliv sázku na otočku a na její výši opravdu nezáleží! Výhercům blahopřejeme.

Firebird Double 27

Firebird Double 27 je moderní výherní automat od české společnosti Synot s tématem ovoce. na čtyřech válcích se třemi řadami nabízí slot hráčům celkem 54 výherních linií (27 z levé strany a 27 z pravé strany). Kromě devíti druhů obyčejných symbolů obsahuje hrací pole ještě symboly Wild, které nahrazují klasické symboly a zvyšují tak šanci na výhru.

Respin Joker

Respin Joker je moderní online slot od české společnosti Synot se symboly ovoce. Tříválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům 5 výherních linií. Kromě devíti druhů obyčejných symbolů můžete v hracím poli spatřit i zástupný symbol Wild, v tomto případě hlavu Jokera. Největším kouzlem online slotu Respin Joker přichází, když chytíte dva plné válce a třetí se Vám roztočí znovu. Tím získáte větší šanci k zaplnění celého hracího pole stejnými symboly a to potom naskakují vysoké výhry na Vaše konto!

Recenze slotů Firebird Double 27 a Respin Joker

Tyto automaty vytvořila česká společnost Synot

Online casino Sazka Hry