Wild Turkey | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Klasický online automat Wild Turkey jehož hlavním motivem jsou antika. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly WILD, získáváte 15 zatočení zdarma.

Online Výherní Automat Wild Turkey, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání online automatu Wild Turkey

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Na klasickém online výherním automatu Wild Turkey si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Wild Turkey můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!