Who’s the Bride | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online výherní automaty reprezentuje automat Who’s the Bride, který vás pobaví v tématu se symboly Číny. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Hrací Automat Who’S The Bride má tři hrací řady a pět válců na kterých je 9 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1,8 a maximum je 720 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 12 otočení zdarma.

Kde si zahrát automat Who’s the Bride

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Who’s the Bride, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 9 výherních variant. Moderní výherní automat Who’s the Bride nabízí sázku až 720 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online automatu Who’s the Bride vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!