The Wish Master | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Moderní online sloty reprezentuje výherní slot The Wish Master, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 4 Kč a maximum je 1000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Za jeden symbol Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

The Wish Master online slot, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje slot The Wish Master?

Na online slotu The Wish Master je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu The Wish Master umožní nastavit rozpětí sázky 4 až 1000 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu The Wish Master můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!