Ozzy Osbourne | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Ozzy Osbourne je online automat s hudebními symboly, jde tématem o moderní online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 4 až do 500 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 5x volné zatočení.

Online Výherní Automat Ozzy Osbourne, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání online výherního automatu Ozzy Osbourne

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Ozzy Osbourne umožní využít rozpětí sázek od 4 až do 500 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Ozzy Osbourne umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!