Fruit Case | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Fruit Case je ovoce, jde o old school online výherní automat. Tento online slot na vás čeká v casinu SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Vyšší výhru můžete ještě získat díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Když se symbol Free Fall objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.

Kde si zahrát na online slotu Fruit Case

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Fruit Case, jak ovládat?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Fruit Case. Fruit Case, což je old school online slot s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Z vysoké výhry se na automatu Fruit Case můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *