Finn’s Golden Tavern | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Finn’s Golden Tavern jsou drinky, jde o moderní online automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Synotu. Jde o slot s pěti válci a pěti hracími řadami, které nabízejí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Jeden symbol Free Spins na hracím poli spustí 5 volných zatočení zdarma.

Online Automat Finn’s Golden Tavern, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání online výherního automatu Finn’s Golden Tavern

Až mnoho shlukových výherních možností nabízí výherní automat Finn’s Golden Tavern na pěti válcích a pěti herních řadách. Moderní výherní automat Finn’s Golden Tavern nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. K velmi vysoké výhře se na automatu Finn’s Golden Tavern můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!