Finn and the Swirly Spin | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní výherní automat Finn and the Swirly Spin jehož hlavním motivem jsou Irsko. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Pět válců pět hracích řad, to je to co nabídne hrací automat Finn and the Swirly Spin. Za sázku v rozpětí od 2 až do 1000 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Finn and the Swirly Spin

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Finn and the Swirly Spin

Finn and the Swirly Spin slot má pět válců a pět hracích řad, které nabízejí mnoho shlukových výherních možností. Moderní online automat Finn and the Swirly Spin nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Finn and the Swirly Spin můžete radovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!