Dracula | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Dracula s upířími symboly se řadí mezi moderní online automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Automat Dracula to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 4 až do 1000 Kč nabízí až 40 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Kde je možné si zahrát slot Dracula

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Dracula?

Výherních možností na online slotu Dracula je celkem 40 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Jako každý moderní online výherní automat i Dracula umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 4 Kč a 1000 Kč. Zábava při hraní online automatu Dracula je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!