Dracula | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Dracula s upířími symboly se řadí mezi moderní online automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Automat Dracula to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 4 až do 1000 Kč nabízí až 40 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Kde je možné si zahrát slot Dracula

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Dracula?

Výherních možností na online slotu Dracula je celkem 40 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Jako každý moderní online výherní automat i Dracula umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 4 Kč a 1000 Kč. Zábava při hraní online automatu Dracula je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *