Cash-o-Matic | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Cash-o-Matic se vzhledem řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním tématem jsou diamanty. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 20 Kč a maximum je 200 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 1024 výherních linií. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 10x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Cash-o-Matic online slot, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online automatu Cash-o-Matic

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 1024 výherních variant. Na klasickém výherním automatu Cash-o-Matic můžete spustit auto-spin a vsadit od 20 Kč až do výše 200 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Cash-o-Matic můžete také díky symbolu a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *