Break Away | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online Automatu Break Away je sport, jde o klasický výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Online Automat Break Away má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 500 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 15 otočení zdarma. Sledujte symbol Free Spins objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 15 zatočení zdarma.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Break Away

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Break Away

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Break Away poskytnou až 243 výherních variant. Klasický výherní automat Break Away nabízí sázku až 500 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Break Away můžete také díky symbolům Wild, Scatter a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *