5 Reel Drive | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


5 Reel Drive se vzhledem řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním tématem je jídlo. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 9 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 18 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 5x výši vaší sázky.

5 Reel Drive online automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

5 Reel Drive, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 9 výherních variant. 5 Reel Drive je old school výherním automatem s možností sázky až do výše 18 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Z vysoké výhry se na automatu 5 Reel Drive můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!