The Big Easy | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Online Slot s hudebními symboly, to je moderní výherní automat The Big Easy. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Výherní Automat The Big Easy to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 20 až do 10000 Kč nabízí až 20 výherních linií. Univerzální Big Easy nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 4x vaší sázku.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu The Big Easy

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na slotu The Big Easy

Výherních možností na online automatu The Big Easy je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Moderní výherní automat The Big Easy nabízí sázku až 10000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu The Big Easy umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!