Extreme Joker | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Extreme Joker je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o klasický výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Synotu. Slot Extreme Joker nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 40 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 10 Kč a maximálně až 10000 Kč. Zástupný symbol JOKER nahrazuje všechny symboly. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 10 free-spinů.

Kde si můžete zatočit na online slotu Extreme Joker

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání online výherního automatu Extreme Joker

40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Extreme Joker. Samozřejmě na výherním automatu Extreme Joker můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 10 až 10000 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Extreme Joker je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!