Cleopatra | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Cleopatra se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Slot Cleopatra to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 10 až do 10000 Kč nabízí až 20 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 15 Free spinů.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Cleopatra

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Cleopatra, jak ovládat?

Výherních možností na online výherním automatu Cleopatra je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý klasický online výherní automat i Cleopatra umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 10 Kč a 10000 Kč. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Cleopatra můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!