Path Of Valkyrie | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Path Of Valkyrie se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou vikingové. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Synotu. Výherní Automat Path Of Valkyrie to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 450 Kč nabízí až 9 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Path Of Valkyrie

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na online výherní automat Path Of Valkyrie?

Na online výherním automatu Path Of Valkyrie je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 9 výherních kombinací. Klasický výherní automat Path Of Valkyrie nabízí sázku až 450 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní výhernímho automatu Path Of Valkyrie je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!