Lunar Amulet | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Lunar Amulet se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je fantasy. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 9 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 450 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter15 Free spinů.

Kde si můžete zahrát online automat Lunar Amulet

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online automatu Lunar Amulet

Na výherním automatu Lunar Amulet je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 9 výherních kombinací. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Lunar Amulet umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 450 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Lunar Amulet můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *