Dizzy Hot | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Dizzy Hot je online slot s ovocnými symboly, jde tématem o klasický online automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu SynotTip. Automat Dizzy Hot to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 450 Kč nabízí až 9 výherních linií. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 5 otočení zdarma.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Dizzy Hot

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní výherního automatu Dizzy Hot

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Dizzy Hot poskytnou až 9 výherních variant. Na klasickém online slotu Dizzy Hot můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 450 Kč na jedno otočení. Překvapivé výhry může na slotu Dizzy Hot přinést také symbol a Scatter.

Spustit hru zdarma!